RankBrain رتبه بندی کلمات کلیدی

RankBrain رتبه بندی کلمات کلیدی

RankBrain محاسبه (AI) است که گوگل برای مرتب کردن لیست های فهرست بندی از آن استفاده می کند. این کمک می کند تا گوگل در رسیدگی و درک سؤالات جستجو بهتر و در عین حال با توجه به نتایج خود به مشتریان برخورد برتر داشته باشد.

روزگاری ، 100٪ محاسبه Google با کدگذاری دست انجام می شد ، بنابراین وقتی آنها یک بروزرسانی محاسبه را انجام دادند ، برای همیشه تغییر کرد. در هر صورت ، ساخت و سازها با وجود همه چیز ، برخی از برنامه نویسی ها را به سمت جلوی چیزها انجام می دهند ، اما RankBrain محاسبه را از دید خارج می کند که برای مورد درخواست هر فرد ساخته شود. این بدان معنی است که محاسبه گوگل همیشه در حال تحول است.

با توجه به عناصر موقعیت یابی ، دیگر کنتراست زیاد نیست. هوش مصنوعی Google با تکیه بر کلمه تماشایی که جستجو می شود ، اهمیت بک لینک ها ، محتوا ، اختیارات فضایی و موارد دیگر را افزایش یا کاهش می دهد. علاوه بر این ، در هدف مشتری و چگونگی ارتباط آنها با موارد پرس و جو ، یک سرگردانی طول می کشد. به عنوان مثال ، اگر مشتری به نظر می رسد نتایج جدیدی را که RankBrain برای آنها تصمیم گرفته است را دوست داشته باشد ، محاسبه محاسبه برای آن فرد ، در غیر این صورت به نوع ایجاد شده تر برگردد.

رتبه بندی Catchphrase و اکتشافات با توجه به این محاسبه به شدت تغییر کرده است. از آنجا که Google هدف مشتری را بیشتر از کلمات کلیدی درک می کند ، آنها در تشخیص کلمات معادل صریح پیرامون عبارات ویژه خاص قابل قبول هستند. در حال حاضر كمتر در مورد افزایش مسیرهای دستی و در حال حاضر به طور فزاینده ای برای ساده سازی ایده ها یا نكات صریح ضروری است.

به عنوان مثال ، به شرطی که وبلاگی درباره «ابزارهای بهینه سازی وب سایت» تهیه کرده ام ، به این دلیل که هوش مصنوعی هدف مشتری را کاملاً درک می کند و اینکه کلمات معادل مختلف چه مکانی با آن کلید واژه دارند ، من رتبه بندی را برای کلمات کلیدی مشاهده خواهم کرد. مانند «نرم افزار بهینه سازی موتور جستجو» و «ابزار تحقیق Catchphrase».

RankBrain هر روز در حال یادگیری کلمات کلیدی و ایده های جدید است. این امر باعث می شود موارد جستجوگر به طور قابل ملاحظه ای آسان تر شوند و سریعتر به افراد مورد نظرشان برسند.

از آنجایی که شما متوجه شده اید که SEO در سال 2018 چیست ، اکنون می توانید با چند قدم شروع به ساخت یک جنگ صلیبی SEO کنید.

مرحله 1: راه اندازی وب سایت فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید

قبل از شروع ، باید اطلاعات بنیادی در مورد سایت خود را بدانید. در اینجا چیزهایی که باید هنگام قطع نظم خود جستجو کنید:

مرحله سایت شما چیست؟ – شما باید بدانید که آیا سایت شما به مرحله پیشرفته یا منسوخ بستگی دارد. برای مثال ، HubSpot یک مرحله لبه برش سریع ، ایمن و بسیار ساده است. به همین ترتیب با پیشرفتی سازگار با توجه به ساختار و پیشرفت های اندک در سایت شما ایجاد می شود. در صورتی که بنیاد شما منسوخ شده باشد ، من به طور جدی پیشنهاد می کنم مبادله HubSpot یا مرحله دیگری که به صورت فزاینده ای مانند WordPress یا Marketo انجام می شود را تغییر دهید. برخی از زمان کم هزینه تر برای جابجایی مراحل نسبت به پرداخت کسی به منظور بهبود یک مرحله منسوخ و فرسوده است.

آیا باید برنامه فعلی خود را تغییر دهید؟ – این می تواند یک انتخاب شدید باشد که آیا باید تغییر کنید یا نه باید معماری وب خود را تغییر دهید. شما ممکن است کاملاً به ساختار فعلی خود متصل باشید ، اما ممکن است در اطراف سایت برنامه ریزی شده برای اهداف سئو ، آسانترین کاربرد آن نباشد. در صورت تغییر حالت به مرحله دیگر ، این می تواند یک روش ساده باشد زیرا به طور معمول می توانید آن را به یک موضوع دیگر تبدیل کرده و آن را در صورت نیاز به آن تغییر دهید

تولید محتوا

به شرطی که هر دو موضوع وجود داشته باشد ، اساسی است که آنها قبل از مرحله ساده تر به آنها پرداخته می شوند. در صورتی که سایت شما ضعیف ، منسوخ یا فهم آن آسان نباشد ، نبرد SEO بدون هیچ تاثیری نتیجه دیگری خواهد داشت. برای موفقیت به چیزی بیش از صرفاً یک کلمات کلیدی و پیشرفته احتیاج دارید.

مرحله 2: ایجاد موضوع و تحقیقات کلید واژه

همانطور که قبلاً بیان شد ، قابل توجه است که ما بر خلاف کلمات کلیدی در حال مرتب سازی بر اساس موضوعات هستیم. با این وجود ، ما علیرغم همه چیز ، باید اکتشافاتی را انجام دهیم تا بفهمیم انواع و اقسام کلمات کلیدی در داخل آن مضمون خاص که ما باید آن را بهبود بخشیم نیز هست.

اول از همه ، ما باید به موضوعاتی که باید برای نبرد تمرکز کنیم فکر کنیم. ما این کار را طی یک جلسه انجام می دهیم تا ایده های جدید تولید کنیم. همان تعداد مضامین را که می توانید در نظر بگیرید ضبط کنید. یک موضوع به طور کلی فقط دو کلمه طولانی است ، به عنوان مثال «بازاریابی رایانه ای» یا «درباره ما». از خودتان بخواهید که همراه شما باشد:

مشتری های شما در جستجوی چیست؟

چه موارد / اداری را ارائه می دهید؟

چه پیامی را می خواهید به دست بیاورید؟

در چه مضامین می خواهید به توضیح بپردازید؟

در حال حاضر چه موضوعاتی را شرح می دهید؟

هنگامی که شما خراب را مفهوم سازی کرده اید ، سعی کنید آن را به همان اندازه که انتظار می رود محدود کنید. به نسخه ها بپیوندید ، موارد غیرمادی / کمی را تخلیه کنید ، فقط آنچه را که احساس می کنید مهم است انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که به طور کلی می توانید در آینده نسبتاً نزدیک به این امر برگردید.

بعد از موضوع

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

با WordPress.com یک وب‌گاه رایگان بسازید
شروع کنید
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: